Executive Network

IMD

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą doradczą z branży executive search. Od roku 2005 z sukcesem wspieramy naszych Klientów w doborze wysoko wykwalifikowanych menedżerów wyższego szczebla. Poprzez bezpośrednie i aktywne poszukiwanie precyzyjnie docieramy do Kandydatów zdolnych sprostać stawianym wymaganiom oraz gotowych do podjęcia wyzwań w nowych organizacjach.

 

Strategia

Dla naszych Klientów (globalnych koncernów i firm lokalnych) jesteśmy biznesowym partnerem dostarczając oczekiwaną jakość i skuteczność w realizacji prowadzonych projektów dzięki lokalnej ekspertyzie, regionalnej obecności, a także międzynarodowym możliwościom. Działamy według najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych.

 
 
 

Osiągnięcia

Zrealizowaliśmy ponad 500 projektów wyższego szczebla dla 160 Klientów. Jesteśmy wyłącznym w Polsce Partnerem sieci IMD International Search Group jednej z największych firm executive search na świecie. Jesteśmy jedną z kilkunastu firm w Polsce akredytowaną przez AESC, światową organizację standaryzującą jakość, procesy i procedury branży executive search.

 
Created by Skygroup.pl